Sieć sprzedaży
Dane spółki
Multifarb Sp. z o.o.
ul. Handlowa 4
35-103 Rzeszów
KRS
0000142010
Skopiowano!
NIP
8130334318
Skopiowano!
REGON
690038086
Skopiowano!
Wysokość kapitału zakładowego
629.000 PLN
Działy firmy
Pion ds. sprzedaży detalicznej
Menedżer ds. Sprzedaży Detalicznej
Marek Kiełboń
mkielbon@multifarb.pl
Joanna Kwiatkowska
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Rzeszów (ul. Handlowa 4)
+48 660 778 763
jkwiatkowska@multifarb.pl
Tomasz Wrona
Z-ca Kierownika Centrum Sprzedaży Multifarb Rzeszów (ul. Handlowa 4)
+48 17 85 04 131
twrona@multifarb.pl
Andrzej Bienias
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Jasło
+48 668 013 562
abienias@multifarb.pl
Katarzyna Kozłowska
Z-ca Kierownika Centrum Sprzedaży Multifarb Jasło
+48 797 328 423
kkozlowska@multifarb.pl
Małgorzata Augustyn
Koordynator Sprzedaży Detalicznej (Mielec, Kolbuszowa)
+48 660 778 567
maugustyn@multifarb.pl
Wojciech Pietrzak
Z-ca Kierownika Centrum Sprzedaży Multifarb Mielec
+48 660 778 536
wpietrzak@multifarb.pl
Piotr Sarzyński
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Jarosław
+48 604 237 010
psarzynski@multifarb.pl
Rafał Borowiecki
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Kolbuszowa
+48 503 989 242
rborowiecki@multifarb.pl
Piotr Paszta
Z-ca Kierownika Centrum Sprzedaży Multifarb Kolbuszowa
+48 511 135 017
ppaszta@multifarb.pl
Helena Sikora
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Dębica
+48 600 891 392
hsikora@multifarb.pl
Piotr Mazur
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Rzeszów (ul. Lubelska 46)
+48 500 447 303
pmazur@multifarb.pl
Łuszcz Krzysztof
Z-ca Kierownika Centrum Sprzedaży Multifarb Rzeszów (ul. Lubelska 46)
+48 606 428 264
kluszcz@multifarb.pl
Sylwia Ożyło
Kierownik Centrum Sprzedaży Multifarb Rzeszów (ul. Paderewskiego 35)
+48 573 791 563
sozylo@multifarb.pl
Monika Mokrzycka-Zielonka
Centrum Sprzedaży Multifarb Sanok
+48 511 649 474
mmokrzycka@multifarb.pl
Obsługa inwestycji
Maciej Kosiba
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 795 586 540
mkosiba@multifarb.pl
Bożena Wróbel
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 511 232 422
bwrobel@multifarb.pl
Pion ds. Sprzedaży Inwestycyjnej
Agnieszka Kudła
Koordynator Sprzedaży Regionalnej
+48 572 024 417
akudla@multifarb.pl
Bożena Wróbel
Specjalista ds. Inwestycji
+48 511 232 422
bwrobel@multifarb.pl
Pion ds. Sprzedaży Hurtowej
Menedżer Działu Dystrybucji
Agnieszka Cieśla-Dziura
+48 660 778 617
aciesla@multifarb.pl
Barbara Rykała
Specjalista ds. Handlu
+48 666 017 665
brykala@multifarb.pl
Klaudia Chmiel
Specjalista ds. Handlu
+48 17 85 04 137
kchmiel@multifarb.pl
Rafał Gajdek
Przedstawiciel Handlowy
+48 606 965 579
rgajdek@multifarb.pl
Konrad Frydrych
Przedstawiciel Handlowy
+48 602 459 769
kfrydrych@multifarb.pl
Sylwester Cwynar
Przedstawiciel Handlowy
+48 604 053 352
scwynar@multifarb.pl
Pion ds. Sprzedaży Przemysłowej
Menedżer Działu Przemysłu
Marcin Murjas
+48 604 445 855
mmurjas@multifarb.pl
Sprzedaż dla odbiorców przemysłowych: Farby Proszkowe
Ewelina Ziółek
Specjalista ds. Sprzedaży
+48 728 491 702
eziolek@multifarb.pl
Sebastian Gęsior
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 503 970 153
sgesior@multifarb.pl
Sprzedaż dla odbiorców przemysłowych: Przemysł Metalowy i Antykorozja
Janusz Sadleja
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 604 445 587
jsadleja@multifarb.pl
Krzysztof Trojanowski
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 606 965 619
ktrojanowski@multifarb.pl
Karolina Róg
Specjalista ds. Sprzedaży
+48 602 363 501
krog@multifarb.pl
Sprzedaż dla odbiorców przemysłowych: Przemysł Drzewny i Meblowy
Aleksander Maślak
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 604 449 706
amaslak@multifarb.pl
Michał Maślak
Przedstawiciel Handlowy
+48 690 348 004
mmaslak@multifarb.pl
Pion ds. Zakupów i Logistyki
Menedżer ds. Zakupów i Logistyki
Barbara Bednarska
+48 660 778 726
bbednarska@multifarb.pl
Dział zakupów
Dariusz Krężel
Kierownik działu
+48 660 778 915
dkrezel@multifarb.pl
Agata Balawejder
Z-ca kierownika działu
+48 662 294 336
abalawejder@multifarb.pl
Fakturowanie
17 85 04 126, 17 85 04 125
Dział Logistyki
Artur Tressenberg
Kierownik działu
+48 795 460 674
atressenberg@multifarb.pl
Marketing
Brand Manager
Marcin Kostera
+48 602 367 791
mkostera@multifarb.pl
Marzena Bal-Kuźniar
Specjalista ds. Marketingu
+48 734 413 460
mkuzniar@multifarb.pl
Pion Księgowy
Główny Księgowy
Grażyna Kłapa
+48 17 85 04 106
gklapa@multifarb.pl
Joanna Wierzbicka
Z-ca Głównego Księgowego
+48 17 85 04 105
jwierzbicka@multifarb.pl
Aneta Markowicz
Starsza Księgowa
+48 17 85 04 107
amarkowicz@multifarb.pl
Angelika Rupar
Księgowa
+48 17 85 04 104
arupar@multifarb.pl
Elżbieta Zajśc
Księgowa - Kasjer
+48 17 85 04 111
ezajac@multifarb.pl
Pion Spraw Osobowych i Administracji
Z-ca Dyrektora ds. Osobowych i Administracji
Renata Darocha
+48 17 85 04 109
rdarocha@multifarb.pl
Agnieszka Pałuk
Specjalistka ds. Osobowych
+48 17 85 04 109
apaluk@multifarb.pl
Pion Inwestycyjno-Techniczny
Z-ca Dyrektora ds. Inwestycyjno-Technicznych
Zbigniew Kacprzak
+48 692 417 271
zkacprzak@multifarb.pl
Antoni Lech
Specjalista ds. Technicznych
+48 453 020 750
alech@multifarb.pl
Zespół Informatyczny
+48 17 85 04 108
+48 17 85 04 139
it@multifarb.pl
Formularz kontaktowy
Imię
E-mail
Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Multifarb Sp. z o.o. oraz Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Multifarb Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość, (pole obowiązkowe dla otrzymania odpowiedzi na zapytanie i przesłanie informacji na temat produktu)
Dokumenty
Polityka prywatności