Loading...
Kierownik CSM Mielec
Małgorzata Augustyn
660 778 567
maugustyn@multifarb.pl
Formularz kontaktowy
Imię
E-mail
Zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Multifarb Sp. z o.o. oraz Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Multifarb Spółka z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4, moich danych osobowych: w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość, (pole obowiązkowe dla otrzymania odpowiedzi na zapytanie i przesłanie informacji na temat produktu) w celu marketingu bezpośredniego oraz przesłania informacji handlowej na temat towarów i produktów oferowanych przez Administratora za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002, nr 144, poz. 1204 ze zm.). Informujemy, że Pani/Pana zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail administratora: multifarb@multifarb.pl, co oznacza, iż Pani/Pana dane nie będą dalej przetwarzane. Więcej informacji na temat przetwarzania przez administratora danych osobowych uzyska Pani/Pan w Polityce Prywatności Multifarb Sp. z o.o.
Maj 2023
Aktualne promocje
Hit miesiąca!
123,12
41.23
Farba akrylowa do wnętrz biała 10L MY5
Rekomendowani fachowcy
Multifarb zaufało wielu specjalistów z różnych branż. Dzięki nienagannej współpracy i zbudowanym relacjom możemy polecić wybranych fachowców.

Centrum Sprzedaży Multifarb w Mielcu oferuje w szerokim zakresie sprzedaż farb do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, lakierów, impregnatów, tynków, rozpuszczalników, bejc, farb dachowych oraz pozostałą gamę chemii budowlanej
CSM w Mielcu posiada mieszalniki, które pozwalają uzyskać dowolny kolor wybranej farby, tynku itp.

Mieszalnik farb dekoracyjnych:
Selena Tytan EOS – (tynki, farby, grunty)

Tikkurila – System Tikkurila pozwala na kolorowanie na miejscu szerokiej gamy wyrobów:

  • farby emulsyjne
  • farby alkidowe uniwersalne
  • farby ścienne lateksowe – wodorozcieńczalne, zmywalne, również z satynowym połyskiem
  • emalie chlorokauczukowe
  • farby fasadowe
  • tynki akrylowe
  • bejce do drewna
  • grunty penetrujące do drewna

Wymienione grupy farb można uzyskać w 18 000 kolorów (odcieni) według wzorników: Tikkurila, NCS i RAL.

Dekoral – System mieszania farb „Color System” – pozwala na kolorowanie farb emulsyjnych do wnętrz i na zewnątrz, emalii alkidowej uniwersalnej, emalii akrylowej, farby fasadowej, w 6000 kolorów (odcieni). Wyroby mogą być barwione również według wzornika Dekoral, NCS i RAL.

Mieszalnia lakierów samochodowych:

Max Meyer – lakiery akrylowe, metaliczne i perłowe, lakiery bezbarwne najwyższej jakości
Farby Kabe