Poznaj multifarb
Pozycja multifarb to efekt konsekwentnie realizowanej strategii - opartej na dostępności zaangażowanych ekspertów oraz szerokiej oferty produktowej.
Na przestrzeni ponad 30 lat dzięki otwartości na budowanie relacji zyskaliśmy zaufanie tysięcy osób.
Historia firmy
1990

Utworzenie firmy Multifarb w Łańcucie jako spółki cywilnej. Rozpoczęcie działań na rynku krajowym i zagranicznym.

1992

Przeniesienie firmy do Rzeszowa i rozpoczęcie działalności jako Multifarb Sp. z o.o. Pośrednictwo w obrocie towarowym, w tym szczególnie na zaopatrzenie zakładów produkcyjnych i sklepów w farby i lakiery. Utworzenie własnych punktów sprzedaży detalicznej.

1997

Utworzenie w obiektach własnych w Jaśle Zakładu Produkcji Opakowań. Produkcja opakowań tekturowych klapowych i fasonowych w dowolnych rozmiarach. Produkcja opakowań również z nadrukiem dzięki technologii druku fleksograficznego według życzeń odbiorcy.

1999

Utworzenie bazy magazynowej w Rzeszowie i Jaśle oraz Centrum handlu detalicznego w Rzeszowie, Jaśle, Mielcu. Powstaje również salon mebli biurowych w Rzeszowie.

2000

Wdrożenie Systemu Zapewnienia Jakości zgodnie z normą ISO –9002.

 

2001

Utworzenie firm Multimoto Sp. z o.o., Multitruck Sp. z o.o. oraz Multitrans Sp. z o.o., zajmujących się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

2003

Po przeprowadzeniu audytu wznawiającego, Multifarb uzyskał certyfikat ISO 9001/2000.

2017

Utworzenie nowych punktów sprzedaży własnej w Rzeszowie, Kolbuszowej oraz Dębicy.

2021

Odświeżenie wizualne marki Multifarb. Opracowanie i wprowadzenie zmian brandingowych wraz z nowym logo oraz systemem wizualizacyjnym i komunikacji marketingowej.

2023

Utworzenie nowego punktu sprzedaży własnej w Stalowej Woli. Nowa lokalizacja to blisko 500 m.kw. powierzchni handlowej z bogatym asortymentem produktów dla klienta indywidualnego oraz firm wykonawczych.

Nagrody
Dołącz do nas

Zależy Ci na tym, aby wykonywać pracę, która ma znaczenie, a sama organizacja ma przejrzystą strategię oraz zdefiniowane cele?

 

Jesteśmy otwarci na tych, którzy są gotowi zaangażować się, wnieść świeże spojrzenie i bez problemu odnaleźć się w branży farb i materiałów około budowlanych.

 

Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj do nas!

Zarząd multifarb®
Józef Bigos
Prezes
Anna Pasyk
Wiceprezes
Joanna Kunysz
Wiceprezes
Marcin Pastuszak
Wiceprezes

multiopak

W Jaśle prowadzimy zakład produkcji opakowań. Specjalizujemy się produkcji i zadruku opakowań tekturowych.

multitruck

Częścią naszej grupy kapitałowej jest autoryzowany salon dealerski KIA Motors oraz wyspecjalizowany warsztat serwisujący także auta dostawcze marki IVECO.

Materiały marki
Logo Multifarb CMYK
Logo Multifarb RGB
Logo Multifarb Pantone
Dokumenty
Polityka prywatności